*

Ruim 62.000 wachtwoorden openbaar gemaakt - PC-Active
Home > Internet > Ruim 62.000 wachtwoorden openbaar gemaakt
 

Gerelateerde artikelen:

Ruim 62.000 wachtwoorden openbaar gemaakt
door Mark Gamble op vrijdag, 17 juni 2011 10:16   

Een hackersgroep die als aftakking opereert van Anonymous, heeft ruim 62.000 wachtwoorden van e-mailadressen van Australische overheidsinstellingen, scholen en universiteiten gepubliceeerd. Het zou gaan om een willekeurige greep uit een grote verzameling gegevens die de hackers hebben bemachtigd.

De hackersgroep LulzSec zegt niet specifiek te kunnen zeggen van welke websites de gegevens afkomstig zijn en hoe oud deze verzameling wachtwoorden is.

 

Het is ook niet precies duidelijk van welke instanties de gegevens openbaar zijn gemaakt, maar duidelijk is al wel geworden dat het in elk geval twee scholen en acht universiteiten betreft, allen gevestigd in Australiƫ.

 

Hackpogingen

LulzSec is al lange tijd bezig met hackpogingen, maar de groep doet dit vooral om te laten zien hoe slecht de beveiliging van websites van grote bedrijven is. Eerder gaf LulzSec al toe de websites van Sony en Nintendo te hebben gehackt en zou de groep ook achter een hackpoging op de website van de Amerikaanse CIA zitten.

reacties (0)


Plaats reactie:

Anti-spamcode:
Voer de anti-spamcode in die in de afbeelding wordt weergegeven. Indien de tekens niet duidelijk zijn, klik dan eenmaal op de afbeelding voor een nieuwe weergave.

!joomlacomment 4.0 Copyright (C) 2009 Compojoom.com . All rights reserved."