*

Telefoonproviders willen bijdrage in breedbandkosten - PC-Active
Home > Internet > Telefoonproviders willen bijdrage in breedbandkosten
 

Gerelateerde artikelen:

Telefoonproviders willen bijdrage in breedbandkosten
door Mark Gamble op donderdag, 09 december 2010 15:54   

Een aantal telecomproviders in Europa wil dat onder meer Google en Apple gaan meebetalen aan verbeteringen in het mobiele netwerk. Gebruikers van Android- en Appletelefoons gebruiken veel meer bandbreedte dan gebruikers van 'gewone' telefoons. Het enorme gebruik van de beschikbare bandbreedte kost de providers handenvol geld.

Diensten als Android Market en iTunes op de Apple-telefoons nemen behoorlijk wat beslag op de beschikbare bandbreedte van de mobiele telecomproviders. De kosten hiervoor komen volledig op de rekening van de providers, terwijl de aanbieders van de diensten niet meebetalen.

 

France Telecom, Telefonica en Telecom Italia lieten tijdens een conferentie in Parijs weten dat ze graag willen dat makers van software en telefoons gaan meebetalen aan het verbeteren van het mobiele netwerk.

reacties (0)


Plaats reactie:

Anti-spamcode:
Voer de anti-spamcode in die in de afbeelding wordt weergegeven. Indien de tekens niet duidelijk zijn, klik dan eenmaal op de afbeelding voor een nieuwe weergave.

!joomlacomment 4.0 Copyright (C) 2009 Compojoom.com . All rights reserved."