*

Beatles-nummers eindelijk ook op iTunes - PC-Active
Home > Internet > Beatles-nummers eindelijk ook op iTunes
 

Gerelateerde artikelen:

Beatles-nummers eindelijk ook op iTunes
door Mark Gamble op dinsdag, 16 november 2010 10:59   

BeatlesDe complete catalogus van Beatles-nummers is eindelijk te koop op Apple iTunes. Apple en platenmaatschappij EMI hebben een overeenkomst gesloten voor het digitaal aanbieden van nummers van de Britse popgroep.

Computerfabrikant en eigenaar van iTunes, Apple, lag al jaren overhoop met de oorspronkelijke platenmaatschappijk van de Beatles, Apple Corps. De bedrijven lagen jaren in de clinch over de door hun gebruikte naam Apple.

 

Deze onenigheid was in 2007 uitgesproken, maar dat het toch nog drie jaar duurde voordat de Beatles-nummers op iTunes beschikbaar kwamen, lag aan platenmaatschappij EMI.

 

Niet iedereen is overigens blij met de komst van Beatles-muziek op iTunes. Mark Mulligan, een analyst bij het bedrijf Forrester, schreef in een blog dat het toevoegen van muziek van eerdere generaties eerder een achteruitgang is dan vooruitstrevend. Volgens hem zitten jongeren niet te wachten op muziek dat gemaakt is door mannen die oud genoeg zijn om hun opa te zijn.

 

Beatles-albums kunnen in de iTunes-store gekocht worden voor zo'n € 12. Losse nummers van de band uit Liverpool zijn te downloaden voor 0,99 eurocent.

reacties (0)


Plaats reactie:

Anti-spamcode:
Voer de anti-spamcode in die in de afbeelding wordt weergegeven. Indien de tekens niet duidelijk zijn, klik dan eenmaal op de afbeelding voor een nieuwe weergave.

!joomlacomment 4.0 Copyright (C) 2009 Compojoom.com . All rights reserved."