*

Ook Sony springt op Android-wagen - PC-Active
Home > Hardware > Ook Sony springt op Android-wagen
 
Ook Sony springt op Android-wagen
door Mark Gamble op zondag, 08 mei 2011 06:41   

sony_logoSony gaat binnen niet al te lange tijd ook Android-apparaten uitbrengen. Momenteel is het Japanse bedrijf bezig met de ontwikkeling van twee tablets, de S1 en S2. Deze tablet-pc's hoopt Sony aan het eind van dit jaar te kunnen lanceren.

Er werd al langer gespeculeerd over de entree van Sony op de Android- en tabletmarkt. Het bedrijf zegt echter nu klaar te zijn voor deze markt, maar is daar relatief laat mee gezien andere - niet Apple-fabrikanten al langer bezig zijn met de ontwikkeling van Android tablets en er zelfs al een paar hebben gelanceerd.

 

sony_android

 

Sony zal de tablet in twee form factors uitbrengen: een met een 9.4 inch touchscreen display, en een andere versie met een dual 5.5 inch display, die kan dichtklappen. Sony gaat - net als alle andere tablet-fabrikanten - gebruik maken van Android Honeycomb, maar zal ook extra eigen ontwikkelde functionaliteit toevoegen, zoals de mogelijkheid om audio en video te streamen naar andere apparaten die gebruik maken van DlnA-techniek. Sony denkt daarnaast ook aan integratie met het Sony Playstation-netwerk, alhoewel de plannen daarvoor nog niet concreet zijn.

reacties (0)


Plaats reactie:

Anti-spamcode:
Voer de anti-spamcode in die in de afbeelding wordt weergegeven. Indien de tekens niet duidelijk zijn, klik dan eenmaal op de afbeelding voor een nieuwe weergave.

!joomlacomment 4.0 Copyright (C) 2009 Compojoom.com . All rights reserved."