|
Geschreven door Mark Gamble op
woensdag, 13 januari 2010 01:15
|
Als een van de eerste pc-fabrikanten brengt HP een laptop uit die is voorzien van de nieuwe usb 3.0-standaard. De nieuwe standaard is tien keer sneller dan usb 2.0.
HP is hiermee een van de eerste fabrikanten die een laptop uitbrengt met de nieuwe usb-standaard. Volgens hardwarefabrikanten is usb 2.0 nodig aan vervanging toe. De nieuwe 3.0-standaard heeft een maximale doorvoersnelheid van 4.8Gbit/s. Bij de vorige standaard was dit nog 480Mbit/s.
De nieuwe laptop van HP - die onder de naam Envy 15 wordt uitgebracht - werd vorige week op de CES in Las Vegas geïntroduceerd. De laptop wordt tevens voorzien van een van de nieuwste grafische chipsets van ATI, de Radeon HD 5830. Deze chipset is volledig compatibel met DirectX 11. Daarnaast krijgt de Envy de Intel Quad Core i7 als kloppend hart.
De nieuwe HP-laptop met al zijn genoemde functies kan zelf door de klant via de HP Store worden samengesteld, er zij meer varianten van de Envy beschikbaar. De nieuwe usb 3.0-standaard wordt echter alleen geleverd op laptops waarbij door de klant is gekozen voor de Intel Core i7 processor en de Radeon HD 5830 chipset.
Aan de Envy hangt echter wel een flink prijskaartje: de notebook begint bij een bedrag vanaf zo'n € 1100.
Meer informatie: HP Store
|
hallo mijn vraag is als ik iemands pr...
Ik heb een heel ander probleem... Al...
Hallo, Ik krijg beneden in die balk ...
Klasse tip!!! Als je deze functie to...
...ods met geweld willen wat niet kan...
dat gaat dus mooi niet vandaar al die...
ik probeer nu al een aantalmalen vers...
bedankt voor de handige tip
Owkee... ik heb een nieuwe laptop son...
heb dit gedaan, maar werkt alleen maa...