Home > Hardware > Uitstekende verkoop mobieltjes
 
Uitstekende verkoop mobieltjes
door Redactie PC-Active op vrijdag, 13 augustus 2004 13:07   

2004 is een topjaar voor de verkoop van mobiele telefoons. In de eerste helft zijn in de hele wereld 40 procent meer gsm's verkocht dan in dezelfde periode van 2003.

Volgens analyst Strategy Analytics zal het wereldwijd totaal aantal verkochte mobieltjes uitkomen op 670 miljoen exemplaren. De grootste winnaars van marktaandeel van dit aantal zijn de Aziatische fabrikanten van mobiele toestellen, waarvan Samsung de grootste groeier is. Opmerkelijk is dat het bekendste merk van mobiele toestellen - Nokia - haar marktaandeel zag dalen van 28,9 procent naar 26 procent. Het marktaandeel van Motorola - de op één na grootste producent van mobieltjes - steeg juist weer van 13,9 procent naar 15,4 procent.

 

reacties (2)
  • marko
    Ik heb vijf jaar geleden een philips DIGA telefoon gekocht en die doet het nog prima en ben er zolang ie het nog doet erg tevreden mee dus ik hoef nu geen nieuwe, mischien over een paar jaar als de akku het gaat begeven ik oferweeg om weer eens een nieuwe aan te schaffen ;)
  • Sam
    Kocht in 199? de Sony CM-DX 1000. Doet het nog steeds goed. Wil alleen bellen en gebeld worden, dus geen wappen, weppen, wippen, woppen, wuppen & wypen (heb ik alle klinkers gehad?).


Plaats reactie:

!joomlacomment 4.0 Copyright (C) 2009 Compojoom.com . All rights reserved."