|
door Mark Gamble op
woensdag, 14 december 2011 16:36
|
In ruil voor een verhaal over een met malware besmette Android-telefoon gaat Microsoft vijf Windows Phone 7-telefoons weggeven.
Gebruikers van Android-telefoons die getroffen zijn door malware en hun woede hierover uiten via Twitter, kunnen door Ben Rudolph van Microsoft gevraagd worden naar hun verhaal.
In ruil daarvoor zou Microsoft dan vijf Windows Phone 7-telefoons verloten onder alle inzendingen van de beste verhalen.
Volgens Microsoft is het te makkelijk om op een Android-telefoon malware te ontvangen, bijvoorbeeld via een app uit de Market, de online applicatiewinkel van Google. Windows Phones zouden beter beveiligd zijn tegen malware.
Maar ook bij Windows Phone 7 is een beveiligingslek ontdekt: wie een sms-bericht ontvang met daarin een specifieke code, kan rekenen op een crashende telefoon, waarna het na een herstart niet meer mogelijk is om de Social Media HUB op een Windows Phone 7-telefoon te openen.
|