*

Drie jaar cel voor ex-manager Microsoft - PC-Active
Home > Achtergrond > Drie jaar cel voor ex-manager Microsoft
 

Gerelateerde artikelen:

Drie jaar cel voor ex-manager Microsoft
door Mark Gamble op zondag, 25 september 2011 22:56   

microsoft_logoEen ex-medewerker van Microsoft moet een celstraf van drie jaar uitzitten voor het wegsluizen van bijna een half miljoen dollar. Robbert D. Curry heeft toegegeven zo'n 490.000 dollar via spookfacturen van een niet-bestaand bedrijf binnen te halen.

De ex-manager creeërde een niet-bestaand bedrijf en liet vervolgens nooit-uitgevoerde werkzaamheden voor het verspreiden van de internet-toolbar Bing bij Microsoft factureren. Deze browser-plug-in zou worden meegeleverd in een softwareprogramma als extra optie, die door gebruikers van de software aan- of uitgechakeld kan worden. Het softwareproduct met de Bing-bar is echter nooit verschenen.

 

Robbert D. Curry gaf in de rechtbank toe fout te hebben gehandeld en dacht zelf er ook voor gepakt te worden. Volgens Curry heeft hij niet eens geprobeerd de zaak te verdoezelen. Naast de gevangenisstraf van drie jaar moet Curry het totale ontvreemde bedrag van 490.000 dollar terugbetalen.

reacties (0)


Plaats reactie:

Anti-spamcode:
Voer de anti-spamcode in die in de afbeelding wordt weergegeven. Indien de tekens niet duidelijk zijn, klik dan eenmaal op de afbeelding voor een nieuwe weergave.

!joomlacomment 4.0 Copyright (C) 2009 Compojoom.com . All rights reserved."